خبر نامه

سفر دانشجویی به کیش و 13 تا از جذابترین جاذبه های گردشگری کیش

سفر دانشجویی به کیش و 13 تا از جذابترین جاذبه های گردشگری کیش

 


قفل های دیجیتالی و جلوگیری از سرقت خوابگاه ها

قفل های دیجیتالی و جلوگیری از سرقت خوابگاه ها

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی انتظار میرود که امنیت نیز بهبود یابد . یکی از مهمترین سرمایه های خوابگاه داران ، خوابگاه انها میباشد. که هرکسی دوست دارد از ان به بهترین شکل ممکن حفاظت کند . ما نیز در این مقاله میخواهیم بهترین روش بالا بردن امنیت و جلوگیری از سرقت خوابگاه ها را به شما معرفی کنیم.


خوابگاه های دانشجویی در ایران

بسیار پیش امده است که دانشجویان بعد از قبولی در دانشگاه های خوب در سراسر ایران با مشکل خوابگاه مواجع میشوند که انها را درچار تردید میکند و باعث میشود که از سفر به شهر های دیگر خودداری کنند و زحماتشان در سال های تحصیل بیهوده شود و باعث میشود که بسیاری از دانشجویان ، دانشگاه مناسبی را برای تحصیل انتخاب نکنند.                                                                                  &n


خوابگاه های آلمان: نکاتی که قبل از مهاجرت باید بدانید !

آیا به همراه ثبت نام در دانشگاه های کشور آلمان خوابگاه و محل اقامت هم به دانشجویان ارائه می شود؟

برخلاف کشورهایی چون استرالیا در کشور آلمان، هیچ گونه خوابگاه و محل اقامتی به هنگام ثبت نام برای دانشجویان رزرو نمی شود. پس قبل از ورود به این کشور و آغاز به تحصیل، باید جایی را به عنوان محل اقامت خود  پیدا کنید. به طور کلی دو نوع خوابگاه در آلمان برای دانشجویان موجود است. خوابگاه های اتحادیه دانشجویی و خوابگاه های خصوصی


خوابگاه استرالیا
بهترین خوابگاه های دانشجویی در استرالیا

با توجه به افزایش علاقمندی افراد به تحصیل در دانشگاه های معروف خارج از کشور به ویژه استرالیا فکر کردم شاید صحبت در مورد خوابگاه های دانشجویی در این کشورها خالی از لطف نباشد. به ویزه که بحث مکان مناسب برای اقامت همواره دغدغه دانشجویان چه در داخل کشور و چه در خارج کشور بوده است. از همین رو برخی از بهترین خوابگاه های کشور استرالیا را باهم بررسی می کنیم.


خوابگاه
ضرورت همدلی با هم اتاقی های خوابگاهی

وقتی جوان ایرانی پس از سختی ها و دردسرهای کنکور، بالاخره در یک دانشگاه قبول و از القابی نظیر پشت کنکوری بودن خلاص می شود، تحولی بزرگ در زندگی اش رخ خواهد داد. به ویژه اگر این مسئله با غیربومی بودن فرد در شهر محل تحصیل همراه گردد و شخص برای ادامه تحصیل، ناگزیر به ترک خانواده و اقامت در یک خوابگاه دانشجویی شده باشد؛ او با چالش های متعددی مواجه خواهد بود. تجربه های منحصر به فردی که فقط از طریق یک زندگی خوابگاهی بدست می آید.