خبر نامه

ثبت شکایت دانشجویان در انگلیس بر اثر شیوع کرونا

دفتر " OIA" در انگلیس که فقط به شکایت‌های دانشجویان در حوزه آموزش عالی رسیدگی می‌کند،‌ اعلام کرد که با آغاز شیوع "کووید-۱۹" تعدادی از دانشجویان در مورد تاثیر این بیماری بر مطالعات خود شکایاتی را مطرح کردند.

این نهاد، شکایات دانشجویان در حوزه آموزش عالی و ارائه دهندگان آموزش عالی را به رایگان بررسی می‌کند. شکایاتی که بعضا در مورد اختلال در یادگیری، محل اقامت و درس عملی هر دوره بوده است.

 " OIA" که یک نهاد مستقل است، گفت که این شکایات نشان از وجود شرایطی پیچیده‌ای است که به دلیل شیوع کرونا ایجاد شده است.


نگاه متفاوت به دانشجو از تهران تا نیوجرسی
نگاه متفاوت به دانشجویان از تهران تا نیوجرسی

نگاه متفاوت به دانشجویان از تهران تا نیوجرسی

 

نگاه متفاوت به دانشجویان از تهران تا نیوجرسی ، دکتر "علی اصغر هوشمند" متولد تهران در سال ۲۰۱۲ و پس از حدود شش سال خدمت به عنوان معاون رییس وقت دانشگاه "روان" (Rowan) آمریکا از سوی هیات امنای دانشگاه به عنوان هفتمین رئیس این دانشگاه انتخاب شد.

دکتر هوشمند را یک رهبر پویا در دانشگاه "روان" می‌دانند که ارتباط شخصی وی با دانشجویان، کارمندان، فارغ التحصیلان، مدیران دانشگاه، جامعه بازرگانی و مردم از علائم شاخص ریاست وی در دانشگاه محسوب می شود.


توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی برای پیشگیری از سرقت از منزل
توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی برای پیشگیری از سرقت از منزل

توصیه‌ها و هشدارهای پلیسی برای پیشگیری از سرقت از منزل

 

جانشین رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ توصیه‌ها و هشدارهایی را برای پیشگیری از وقوع سرقت از منازل در تعطیلات نوروزی ارائه کرد.

سرهنگ داود فرد در این باره گفت:‌ امسال با توجه به شیوع کرونا و توصیه به پرهیز از سفر طبیعتا شمار شهروندانی که اقدام به ترک منازل خود می‌کنند کمتر از سال‌های قبل و زمان پیش از شیوع کرونا خواهد بود، اما باز هم لازم است که شهروندان یکسری نکات را مورد توجه قراردهند تا خدایی نکرده منازلشان مورد سرقت واقع نشود.